Narvas asuvasse Kerese Keskusesse tuleb uuenduslik spordiklubi

Pressiteade

13.02.2024

Narvas asuvasse Kerese Keskusesse tuleb uuenduslik spordiklubi

East Capital Real Estate sõlmis lepingu iseteenindusliku Gym! spordiklubiga, kellest saab Kerese äri- ja büroohoone üks uutest rentnikest.

Kerese Keskuse tegevjuhi Anneli Männi sõnul on eesmärk keskuses pakutavate tervise- ja iluteenuste osakaalu oluliselt kasvatada. „Juba praegu on Kerese Keskusesse koondunud ulatuslik valik tervishoiuteenuseid ning tipptasemel spordiklubi on selles kontseptsioonis oluline, mida kohalikud on ka juba väga oodanud.“

Spordiklubi avab oma uksed hiljemalt sel sügisel. Uuendusliku spordisaali suuruseks on ligi 800 ruutmeetrit ning see saab olema külastajatele avatud lausa ööpäevaringselt.

„Gym! näol toome Narva linna elanikeni ühe korraliku, hästi varustatud ja alati avatud spordiklubi, mis sisaldab kõike treeninguteks vajalikku kõigest 19eurose kuumakse eest. Usun, et pakume seeläbi väärtust ja võimalusi aktiivseks elustiiliks tervele kogukonnale,“ märkis Gym Eesti tegevjuht Ats Lahi.

Gym! on Eestis ja Lätis opereeriv 24/7 avatud iseteeninduslik spordiklubikett, kuhu kuulub kokku 12 spordiklubi – neist Eestis kaheksa ja Lätis neli. Sel aastal plaanitakse kummaski riigis avada veel mitu spordiklubi.

East Capital Real Estate on Balti riikide juhtiv kinnisvara varahaldusettevõte. Ettevõte juhib kinnisvarafonde koguväärtusega 570 miljonit eurot, hõlmates 460 000 ruutmeetrit üüripinda kokku 23 erineval kinnistul. Portfelli kuuluvad Balti riikide suurimad logistikakeskused, tuntumad hotellid ja ärihooned, sh Kerese Keskus.

East Capital Real Estateon osa 1997. aastal asutatud East Capitalgrupist. Tegemist on varahaldusettevõttega, mis spetsialiseerub arenevatele ning kiire majanduskasvuga turgudele.

Lisainfo:

Anneli Mänd
East Capital Real Estate AS, Kerese Keskuse tegevjuht
Tel: +372 51 21 180
E-post: Anneli.Mand@eastcapital.com
www.keresekeskus.ee