Jewe keskuse 5 naistepäeva ideed meestele!

Elagu naiste ilu, vabadus ja võrdsus! Kas kreemitort ja nelgid on minevik? Jewe keskus pakub meestele välja mõned kingiideed, mis sobivad ideaalselt eesootavaks naistepäevaks!

Naistele meeldib lõõgastus.

Kas Sinu naine hindab hoolitsusi ja ilutooteid? Märtsi algus on just selline periood, kus ilmad on jahedad ja päris kevadine soojus pole veel tulnud, et lõplikult jääda. Aga juuksed vajavad rohkem hoolt, käed niisutust ja jäämäe tipp oleks üks kuum vann. Pane naisele kokku sobiv valik tooteid parimaks lõõgastuseks. Jewe keskuse II korrusel asub kauplus Beauty Pro, kus on just praegu suurepärane valik.

Kas lilled on igav valik?

… mitte siis, kui üllatad seekord hoopis lilledega, mis kunagi ei närtsi. Jewe Mööblimaja Home4You kaupluses on kuni 8. märtsini eripakkumine, kus kõik kunst lõikelilled, lõikelilledest kimbud ja ka orhideeseaded on -20% soodsamad.

Kui Sinu süda kuulub siiski ehtsale lilleõiele, siis Jewe keskuse I korrusel pakub suurepärase valiku lõikelilli ja kauneid lillekimpe lillepood Rikets.

Aga raamat?

Väga lahe kingiidee! Kui Sinu naistele meeldib oma vaba aega veeta lugedes, siis tõenäoliselt sobiks talle just see kingiidee! Naistele meeldivad raamatud, kui neil oleks vaid oma aeg, et neid lugeda! Kinkides raamatu pead Sa kinkima naisele ka oma aja. Mitte oma aja vaid naise “oma aja”. Hetked lugemiseks ja nautimiseks! Hea uudis on see, et Jõhvi Selveri raamatuleti valik on mitmekesine. Päriselt. Palju mõnusat, motiveerivat, silmi avavat, meeli erutavat lugemist. Mõned soovitused:

Marlilyn Monroe on öelnud kuulsad sõnad “Diamonds are a girl’s best friend”

Mees, Sina tunned oma naist kõge paremini ja võib olla hindab ta väga hoopis ehteid! Mõtle, millal ja mis oli viimane ehe, mille Su naine sai ning millel on ehk ka eriline tähendus? Jewe keskuse I korrusel asub kauplus Emeralda Gold, kus valikus on nii kulda, hõbedat, vääriskividega ehteid, kui ka keraamikat. Ideaalselt sobiks naistepäeva üllatuseks ka Emeralda Gold kaupluse kinkekaart. Pane oma naine särama!

Kalamari ja värske brushcetta.

Kui te naudite hoopis koos olemist ja selle kõrvale ka head toitu, siis siin on midagi Teile! Meie keskuse I korrusel avas hiljuti uksed rikkaliku valikuga liha- ja kalapood. Alustame forellimarjast, rose pipra marinaadis räimerullidest ja lõpetada võime näiteks ahvena hakklihaga. Sinna vahele mahub veel palju kodumaist lihakraami! Muide, need rose pipra marinaadis räimerullid on viimase kahe nädala Jewe keskuse klientide lemmiktoode! Räimerullide pärast tullakse Jewe keskusesse!

Naistepäeva comboks pakkume välja: forellimarja Liha- ja kalapoest ja Selverist värske bruschetta ja Philadelphia toorjuust ning peale raputamiseks sidrunipipart!